GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Benz 220 cdi Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / C-Class
Numri i Njoftimit 74593
3.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 198567 km
Sa harxhon për 100 km 4,5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 220
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Kuçovë
Sqarime Shitet Benz 220cdi me motor jasht serie , punon edhe me Biodiesel , Euro 4 . Makina esht e ardhur nga gjermania dhe i ka te gjitha serviset dhe letrat qe nga dita e pare ne qarkullim ne Gjermani . Fulloptions, xhamaelektrik, pasqyra elektrike , selndilje me ngrohje elektrike,esp,abs,bllokim automatik, klimaauto, ditraelektrike sensor, alarm per lenie celesi ne kuader, tempomat etj. Eshte me targa shqiptare . Gjendja top. Shitet per arsye mos perdorimi
Pronari i Njoftimit
Emër Ilir
Eposta (Email) getaldo.mulita@gmail.com
Telefon
Celular 0697718584
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
Alarm Sensor Shiu & Drite Kolltukë me Ngrohje
CD Mbyllje Me Pult Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë Xenon
Kolltukë (Sedilje) Elektrike Katalizator
ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Ky njoftim është parë 47 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.550 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri e Errët
Viti
2007
Çmimi
6.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,969 herë. Deri tani jemi shfletuar 146,802,164 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790