GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

VW PASSAT 3X R line 2.0 nafte Ndrysho Fshi
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 74588
23.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2015
Kilometrazhi 152000 km
Sa harxhon për 100 km 7l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet VW Passat 3x R-line 2.0 nafte Viti-06/2015 Km-152 mij Makina disponon - 2 pulta +pult per ndezjen e sobes, start-stop,keyless entry , kamera 360 grad ,sistem veteparkimi ,sistem vetefrenimi,feneret bi-xenon inteligjent,kamio automatike Dsg, frexho para dhe mbrapa led, touchscreen, bluetooth, aux, 2 vende usb, 2 vende memory card, ngrohje sendilesh + ngrohje timoni,masazh tek sendilja shoferit, klime te ndare ne 3 zona , marsha ne timon, ndricim led te brendshem,mbylljen e bagazhit me buton , ganxhe me buton, xhama e mbrapa te erret , tavan xhami, vend prize 220 volt.Makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga Gjermania. Letra te paguara deri ne 09/2019. Te gjitha sherbimet e kryera tek Volkswagen. Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi , eshte e gatshme per cdo lloj prove. Nuk nderrohet. Cmimi 23500 euro. Cel 0682078035
Pronari i Njoftimit
Emër Albi
Eposta (Email) klejdikazani@gmail.com
Telefon
Celular 0682078035
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (17) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Navigator
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh ESP Fenerë Xenon
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 42 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.550 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2003
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2011
Çmimi
13.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,409 herë. Deri tani jemi shfletuar 146,802,604 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2019 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790