GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Okazion! VW Lupo 1.0 ne gjendje shume te mire. Ndrysho Fshi
Volkswagen / Lupo
Numri i Njoftimit 70561
950 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km 4,5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Volkswagen Lupo 1.0 Benzine, Kambio: Manuale (shume ekonomike) me kondicioner, Viti: 2000. Sherbime te kryera plotesisht, friksion i ri, bateri e re, armotizatore dhe goma te reja. Makina nuk eshte perdorur shume dhe eshte ne gjendje te shkelqyer. Shitet per arsye emigrimi.
Pronari i Njoftimit
Emër Gezim
Eposta (Email) jurgen.malaj@info.al
Telefon
Celular 0673796183
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS AirBag për Shoferin Kasetofon
CD AirBag për Pasagjerin
Disqe Alumini

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 99 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
BMW
Modeli
320
Ngjyra
E Zezë
Viti
2004
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,170 herë. Deri tani jemi shfletuar 135,367,885 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790