GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Land Rover Discovery 3 2009 Ndrysho Fshi
Land Rover / Discovery
Numri i Njoftimit 69593
14 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 216.000 km
Sa harxhon për 100 km 10. litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.7
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Bardhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Bulqizë
Sqarime Land Rover Discovery 3 ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike i gatshem per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta dhe te gjitha sherbimet e sapo kryera tek firma Land Rover per me teper info. Kontaktoni numrin e dhene... ju faleminderit !
Pronari i Njoftimit
Emër Ledjon
Eposta (Email) Ledjotanci01@gmail.com
Telefon
Celular 0694427735
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Navigator
ABS Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
Alarm Xhama Elektrik Kasetofon
CD ESP Fenerë Xenon
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Katalizator
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Pasagjerin
Me Libër Shërbimesh
Kompjuter në Bord

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 156 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë
Viti
2011
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
BMW
Modeli
320
Ngjyra
E Zezë
Viti
2004
Çmimi
3.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,663 herë. Deri tani jemi shfletuar 134,005,354 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790