GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mitsubishi Pajero 2000 Ndrysho Fshi
Mitsubishi / PajeroNumri i Njoftimit 69497
5.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 320000 km
Sa harxhon për 100 km 9 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.8
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Me dy ngjyra
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Shitet ose nderrohet me makine te vogel me kambio automatike. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat te paguara deri ne nentor 2018.
Pronari i Njoftimit
Emër Leonard
Eposta (Email) nardiok76@gmail.com
Telefon
Celular 0696032044
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
ABS Xhama Elektrik Kasetofon
Me Xham nga Sipër AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
CD AirBag për Pasagjerin
Disqe Alumini
Me Libër Shërbimesh

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 93 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
BMW
Modeli
320
Ngjyra
E Zezë
Viti
2004
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Blu e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
23.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,709 herë. Deri tani jemi shfletuar 134,005,400 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790