GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / ML-ClassNumri i Njoftimit 69037
12.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 120000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 350
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime MERCEDES-BENZ ML350 4MATIC,ngjyre e zeze, viti 2008, 120.000 km,kambio automatike tronic+marshe ne timon,pilot automatik,klima 4 zona,navigator, dvd, bluetooth,esp,bagazhier 6 cd,sedilje lekure elektrike ngjyr bezhe+fryrje+ngrohje,telefon,drita xeno,stopa led,sensor shiu,sensor dritash,pasqyra elektrike,me 4 goma te reja.Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha testet e bera ne dubai. E sapoardhur nga Dubai CMIMI- 12500 EURO
Pronari i Njoftimit
Emër Marvi
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0698477601
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Me Xham nga Sipër Sensor Shiu & Drite
Mbyllje Me Pult
Pasqyra Elektrike
AirBag për Pasagjerin

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 111 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.500 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.850 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,350 herë. Deri tani jemi shfletuar 133,137,224 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790