GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Fiat Ducato 2.8 Ndrysho Fshi
Fiat / Ducato
Numri i Njoftimit 69027
4.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1999
Kilometrazhi 153000 km
Sa harxhon për 100 km 7 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.8
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Blu e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Shkodër
Sqarime Shitet Fiat Ducato, Fuqia Motorrike 2.8 , 8+1 Vende , me Nafte , viti Fund 1999 , me kondicioner , Xhama Elekrike, te gjitha sherbimet e kryera ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove , 153 mij kilometra te garantuara , Letra te paguara deri ne korrik 2018 .. Nr Kontakti : 0673300904 , 0682398842
Pronari i Njoftimit
Emër Frederik
Eposta (Email) justi.marku@hotmail.com
Telefon 0673300904
Celular 0682398842
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Xhama Elektrik Timon Hidraulik
ESP Kasetofon
AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 26 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,355 herë. Deri tani jemi shfletuar 133,137,229 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790