GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Renault Lagune 2.0 Diesel Full Option Ndrysho Fshi
Renault / Laguna
Numri i Njoftimit 68930
6.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2009
Kilometrazhi 240000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Bezhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Siguria ; Airbag ballorë, anesore dhe perde, ESP, TCS, ABS, EBD, DBC, HAC, TSA, TPMS, ISG (Start/Stop), Immobilizer dhe Sistem alarmi, Amortizatore te përformances se lartë,\\r\\nKomoditeti/ Interieri ; Motorizim me fuqi të lartë 173 Kf. Kambio manuale me 6 marrshe, Klimatizator automatik me dy zona dhe filter ajri, Ngrohës\\r\\ni brendshem PTC, Pastrim automatik mjegulle ne xhama, Sistem Navigimi dhe Audio i avancuar me ekran 7", RDS, SD Card për harta, 4 autoparlante dhe me komandim ne timon me dalje IPOD, AUX, USB, Bluetooth, sensorë parkimi para dhe pas, Sistem drejtimi elektrik me timon me regjistrim në thellësi dhe lartesi, Pilot Automatik me komandim ne timon me limitues shpejtesie; Trip kompjuter i avancuar dhe ore digitale; Dritare me komandim elektrik, bllokim sigurie ana shoferit / pasagjerit te pare dhe kontroll automatik sigurie, Xhami i pare me izolim akustik, Fshirja e xhamit të parë automatike me sensor shiu, me fshirese aerodinamike dhe ngrohje per shkrirje akulli. Pasqyra e brendëshme me vetërrësim ECM, Mbyllje qëndrore me komandim në distancë me çelës ; Rregullator i intensitetit të ndricimit të brendshem dhe lartesise se ndricimit te jashtem, Interier dyngjyrësh bezhë/ kafe lëkurë, Timoni dhe veshja e levës së marrsheve me veshje lekurë, Sedilje me veshje Lekure dhe xhepa pas, Sedilia shoferit me regjistrim në lartesi dhe kend dhe me mbështetje Lumbare elektrike, të pasmet me ndarje 4 : 6, Rripa sigurie me regjistrim ne lartesi. Meshtetese krahu me veshje lëkure me hapsire ruajtje sendesh, mbajtese gotash para, ndricim i brendeshem (bagazhi, personal, harte), Mbajtese syzash ne ndricimin e brendeshem para, Strehe dielli me pasqyre makeup me ndricim; Tende mbulese Bagazhi, ndezje duhani me ndricim dhe tavell te levizeshme, Burim energjie para dhe pas, Bori e dyfishte, Dalje ajri/ ngrohje pas, Prag dere metal Inox ‘deluxe’ me mbishkrim ‘initiale paris’, dorezat e brendeshme veshje krom satin, Paneli qëndror me dekor metalik, Eksterieri : Pasqyrat e jashtme elektrike, ne ngjyren e trupit te automjetit me sinjal, me ngrohje dhe palosje elektrike automatike, Dorezat ne ngjyren e trupit te automjetit gjysem te kromuara ; Feneret e pare projektor me Ndricim dite XENON, Feneret e pasem, Fenerë mjegulle, krah aerodinamik ne tavan me ndricim te trete frenimi LED, shirit i kromuar anesor, grile motori e lyer me shkelqim, Shina mbajtese bagazhi ne tavan; Disqe Alumini 18’’ me goma Continental me sistem monitorimi presioni i ajrit ne goma. Rrotë emergjence.
Pronari i Njoftimit
Emër joris
Eposta (Email) jorisvasili@gmail.com
Telefon
Celular 0697056731
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (16) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Sensorë Parkimi
Alarm Sensor Shiu & Drite Navigator
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Xhama Elektrik Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh ESP Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin Fenerë Xenon
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 278 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
E Kuqe
Viti
1997
Çmimi
2.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
23.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
Kamion
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2007
Çmimi
12.200 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.700 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 19,799 herë. Deri tani jemi shfletuar 134,700,735 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790