GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shes makinen seat me dekumenta greke Ndrysho Fshi
Seat / Cordoba
Numri i Njoftimit 68578
1.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 180000 km
Sa harxhon për 100 km 4 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 4
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Vishnje Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Eshte makine e shkelqyer motori 1.4 me kodicjoner me ipjante gazi e edhur ne greqi po bene 6 muaj ipjsnti i edhur.super ne te gjitha drejtimet me kontroll goma te reja mishelin te katerta.dekumentat greke jane te prera deri ne mars 2018 dhe me karte jeshile.
Pronari i Njoftimit
Emër Bardhyl
Eposta (Email) Agalliuvelcan@gmail.com
Telefon
Celular 0685774418
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
CD Bllokim Motorri Timon Hidraulik
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik Kasetofon
Shpejtësi Konstante
Fenerë për Mjegull
Fenerë Xenon
Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Ky njoftim është parë 366 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Blu e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
Kamion
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2007
Çmimi
12.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Gri
Viti
2007
Çmimi
8.300 Euro

Marka
BMW
Modeli
320
Ngjyra
E Zezë
Viti
2004
Çmimi
3.000 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,133 herë. Deri tani jemi shfletuar 136,321,284 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790