GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Kamjoxhin 250 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / Kamionçin


Numri i Njoftimit 68493
3.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1991
Kilometrazhi 3000000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 250
Kamio Automatike
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra Portokalli
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Elbasan
Sqarime Makina eshte ne gjendje te mir matorrin e ka 2 vjet ka qe eshte vendosur mushaman e karroceris e ka te sapo ven dyshemen e karroceris e ka te sapo ven sendilet i ka te sapo veshura me mershin makina mban deri 2 ton makina lejohet te hyj dhe ne qitytet mes per mes vaj filtrra te bera letrrat te sapo beme per 1vit
Pronari i Njoftimit
Emër Flamur
Eposta (Email) Debrovafrenku@yahoo.com
Telefon
Celular 0692843054
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Kasetofon

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 572 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
Kamion
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2007
Çmimi
12.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
E Kuqe
Viti
1997
Çmimi
2.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Blu e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 7,802 herë. Deri tani jemi shfletuar 136,301,266 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790