GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Chrystler Ndrysho Fshi
Chrysler / Grand VoyagerNumri i Njoftimit 68358
1.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi 232000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 3.3
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Jeshile e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Kukës
Pronari i Njoftimit
Emër Sadik
Eposta (Email) thacisadik@gmail.com
Telefon 0696709012
Celular 0682267211
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Shpejtësi Konstante
Alarm Xhama Elektrik
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike
Kolltukë (sedilje) Lëkure
Me Libër Shërbimesh

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 230 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
23.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLK-Class
Ngjyra
E Zezë
Viti
2011
Çmimi
15.000 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Blu e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 11,839 herë. Deri tani jemi shfletuar 134,005,530 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2018 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790