GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedez-Benz E220 viti 2002 nafte portobagazh Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 68110
3.499 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 390000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Mercedez-Benz,viti 2002,kamje automatike,portobagazh,ngjyra blu e erret,me baxho,sensore parkimi,xhama elektrik,i sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar,ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike,sedilje elektrike,sedilja e shoferit e pajisur me masazh.\r\nCmimi : 3499 Euro
Pronari i Njoftimit
Emër Alfred
Eposta (Email) Ahmetcenaj@gmail.com
Telefon
Celular 0682068449
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Me Xham nga Sipër Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
CD Xhama Elektrik Timon Hidraulik
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Kolltukë me Ngrohje
ESP Kasetofon
AirBag për Shoferin Shpejtësi Konstante
AirBag për Pasagjerin Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 167 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.400 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 12,946 herë. Deri tani jemi shfletuar 131,748,203 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790