GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Land rover freelander 1999 Ndrysho Fshi
Land Rover / FreelanderNumri i Njoftimit 67595
350.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1999
Kilometrazhi 250000 km
Sa harxhon për 100 km 6 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Land Rover Freelander i vitit 1999 krah anglez, motorr 2.0 Nafte. Tapiceri cope gjendje perfekte. Makine shume e mirmbajtur. Kambio manual ne gjendje te mire pune, shume ekonomike. Dokumenta te paguara deri ne Shtator 2018. 166'000Milie ose 267'000KM. Cmim i diskutueshem!
Pronari i Njoftimit
Emër Loni
Eposta (Email) Lony.xhediku@yahoo.com
Telefon
Celular 0688409488
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Kasetofon
Me Xham nga Sipër Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
CD ESP Fenerë Xenon
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Katalizator
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Pasagjerin
Me Libër Shërbimesh

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 61 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.800 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 6,756 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,981,301 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790