GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Renault Ndrysho Fshi
Renault / Megane


Numri i Njoftimit 67263
1.600 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 139000 km
Sa harxhon për 100 km 5 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Verdhe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Pronari i Njoftimit
Emër arben
Eposta (Email) aldiisaku@yahoo.com
Telefon
Celular 0672300972
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Xhama Elektrik Kasetofon
AirBag për Shoferin Shpejtësi Konstante
AirBag për Pasagjerin Fenerë për Mjegull
Katalizator

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 188 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,395 herë. Deri tani jemi shfletuar 131,601,928 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790