GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Chrysler crossfire sportive 2004 Ndrysho Fshi
Chrysler / crossfire


Numri i Njoftimit 67199
5.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 160.000 km
Sa harxhon për 100 km 7-1 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 3200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Shkodër
Sqarime Shes chrysler crossfire ne gjendje shum te mir ,ka 2 vjet qe esht e ndalur sepse jetoj ne itali.
Pronari i Njoftimit
Emër Bardh
Eposta (Email) andi.vasa@icloud.com
Telefon
Celular 0684678382
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Kolltukë (Sedilje) Elektrike Timon Hidraulik
CD AirBag për Shoferin Kolltukë me Ngrohje
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Pasagjerin Kasetofon
Me Libër Shërbimesh Fenerë për Mjegull
Fenerë Xenon
Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 179 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
5.200 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,023 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,963,529 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790