GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

NISSAN MICRA 1.0 16V KAMBIO AUTOMATIK Ndrysho Fshi
Nissan / Micra
Numri i Njoftimit 67135
2.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 102888 km
Sa harxhon për 100 km 4.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 980
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime VITI TETOR 2001 MAKINA 1.0 16 VALVE BENZIN DY DERA 102888 KM \\r\\nKAMBIO AUTOMATIKE\\r\\n4 GOMA TE REJA\\r\\nME KONDISJONER \\r\\nBATARI TE REJA\\r\\nME LETRA ME TARGA \\r\\nMAKINA SKA NEVOJ ASNJI SHERBIM \\r\\nCmimi eshte i diskutushem\\r\\n
Pronari i Njoftimit
Emër alban
Eposta (Email) mbalci@turgutozal.edu.al
Telefon
Celular 0676000080
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
CD Xhama Elektrik
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 318 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,381 herë. Deri tani jemi shfletuar 131,601,914 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790