GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

AUDI A4 CONVERTIBLE ,1.8 BENZINE AUTOMATIK ,ME DEKUMENTA TE RREGULLTA TE GITHA ,NE GJENDJE PERFECTE Ndrysho Fshi
Audi / Cabriolet
Numri i Njoftimit 66469
5.800 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 14000 km
Sa harxhon për 100 km 7/1 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1.8
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime HI ALL ,AUDI A4 CABRIOLET 1.8 BENZINE AUTOMATIK, NE GJENDJE PERFECTE SHUME TE MIRE , KLIME /HTS ,NGROFJE SEDILESH,CDO GJE NE MAKINE PUNON PERFECT ,VITI 2004 ,ME LETRA TE RREGULLTA TE GJITHA ,2 CELSA .ARSYEJA E SHITJES ESHT MOS PERDORIMI I SHUMTE I MAKINES ,JETOJ JASHTE VETEM PERDORET GJATE VERES ,MUND TA NDERROJ ME AUDI/OSE BENZ ME DEKOMENTA TE RREGULLTA ,PER ME SHUME INFO JU LUTEM THIRRNI NE TEL OSE ME DERGONI EMAIL ,THEBOSS79@HOTMAIL.CO.UK.MAKINA ESHT ME FULL OPSION MET GJITHA EDHE CDO GJE PUNON ASHU SIC DUET ,JU GARANTOJ QE SDO ZHGENJEHENI KUR TA SHIKONI NGA AFER MAKINEN FLM .
Pronari i Njoftimit
Emër besim
Eposta (Email) theboss79@hotmail.co.uk
Telefon
Celular 0692162861
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh ESP
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 2734 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
GLA-Class
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2014
Çmimi
25.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.400 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
1.850 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
3.200 Euro

Reklama

Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 5,560 herë. Deri tani jemi shfletuar 133,112,313 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790