GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes-Benz R-Klasse 320 CDI 4 Matic 2007 Ndrysho Fshi
Mercedes-Benz / R-Class

Numri i Njoftimit 66233
7.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 265000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 3
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes-Benz R-Klasse 320 CDI 4 Matic 2007\r\n\r\nViti i prodhimit: 2007\r\nKilometrazhin: 265 000 \r\nNgjyra: E Zezë\r\nTransmetimi: Automatike\r\nKarburanti: Naftë\r\nEngine: 3 L\r\nNumri i vendeve: 6\r\nNumri i dyerve: 5
Pronari i Njoftimit
Emër gile
Eposta (Email) gilespipo@gmail.com
Telefon
Celular 0692345671
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 230 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.800 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 13,043 herë. Deri tani jemi shfletuar 128,477,349 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790