GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Iveco daily viti 2001 Ndrysho Fshi
Iveco / DailyNumri i Njoftimit 66182
6.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 250000 km
Sa harxhon për 100 km 6,5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2800
Kamio Manuale
Kondicioneri Pa kondicioner
Ngjyra Blu e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Shkodër
Sqarime Iveco daily viti 2001 i sapo arllur nga italia ne gjendje shum te mire per cdo prov kontaktoni ne nr e tel 0697232425 tel 0039389457232425
Pronari i Njoftimit
Emër David
Eposta (Email) David-ela@hotmail.com
Telefon 00393894572325
Celular 0697232425
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Kasetofon
Kompjuter në Bord AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Katalizator

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 107 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
5.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 23,701 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,039,239 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790