GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes Benz C200 Avantgarde 2001 Ndrysho/Fshi Makinën
Mercedes-Benz / C-ClassNumri i Njoftimit 65794
4.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 211000 km
Sa harxhon për 100 km 5.0 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 200
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Bezhë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Mercedes Benz C200 viti 2001 me 214.000km te cilat vetem 20 mije ka bere ne Shqiperi.\\r\\nEshte blere me Gjermani para 2 vitesh dhe i jane bere te gjitha sherbimet te Mercedes Benzi ne Laprake.\\r\\nMakina eshte e pajisur me sensore parkimi (para mbrapa te fabrike jo te montuara ),ESP,sensor shiu ,radio origjinale e Mercedesit , sendilje me ngrohje ,\\r\\nGoma michelin 120 euro copa 85%,ksenon lights ,limitator shpejtesie ,dy celsa dhe teper ekonomik,\\r\\nMakina është në gjendje shumë të mirë pasi sic theksova i janë bërë sherbimet dhe është mbajtur me merak nga familjarë.\\r\\nCmimi është 4000euro
Pronari i Njoftimit
Emër Elvis
Eposta (Email) Visi-80@live.com
Telefon
Celular 0696888746
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Xhama Elektrik Kasetofon
AirBag për Shoferin Shpejtësi Konstante
Fenerë për Mjegull
Fenerë Xenon

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 184 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.400 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
5.300 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,260 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,887,552 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790