GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Vw Passat 2006 Highline 2.0 TD-I(e kuqe) 125 kW-170 PS Automatike DSG. Ndrysho/Fshi Makinën
Volkswagen / Passat
Numri i Njoftimit 65787
7.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2006
Kilometrazhi 200.000 km
Sa harxhon për 100 km 5l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Kafe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime  Vw Passat 2006 Highline 2.0 TD-I(e kuqe) 125 kW-170 PS Automatike DSG. Me liber sherbimesh cdo sherbimi bere  eshte i shoqeruar me fature sherbimi. Letrat mbarojn me 4/4/2018 Opsionet:Sunroof( baxha ). Marsha ne timon,tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh,sedilje elektrike me ngrohje fryrje cfryrje,navigator,aux, Drita Xeno-Bixeno,me lupa levizin sipas prehjes se timonit, Limitator shpejtsie dhe pilot automatik.Pasqyra elektrike me ngrohje antiverbim-komanda ne timon.Sistem frenimi dhe stabiliteti ABS- ESP.Makina eshte full opsion tani i jane ndrruar ksenot e reja origjinale. Pompacia. Dhe i jane bere vaj e filtra goma+disce te 2016  . Shume ekonomike.Mund ta kontrolloni ku te doni
Pronari i Njoftimit
Emër Xhufo
Eposta (Email) Xhufo@gmail.com
Telefon
Celular 0695705964
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Navigator
Alarm Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Kolltukë me Ngrohje
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Fenerë për Mjegull
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë Xenon
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 108 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
5.300 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,252 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,887,544 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790