GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW 330xd (4x4)XDRIVE,Full me extra, Limited Edition edhe kembehet Ndrysho/Fshi Makinën
BMW / 330
Numri i Njoftimit 65765
4.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2002
Kilometrazhi 189000 km
Sa harxhon për 100 km 5.5 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2924
Kamio Tiptronik
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime BMW 330xd 4x4 XDRIVE per cdo terren, shum kompakte dhe shum e qendrueshme ne cdo rruge\r\n-xDrive (Sistem Terheqje 4x4)\r\n-188 mij km te bera (origjinale te makines)\r\n- E Zeze, Tapiceri lekure Bezhe\r\n-Kambio Automatike dhe Steptronic, shum praktike per trafikun e qytetit\r\n-pilot automatik, shume e rehatshme dhe shum ekonomike 5.6l/100km,per rruge te gjata dhe neper qytet\r\n-Timon me komanda, multifunksional\r\n-Pasqyre qendrore anti-verbim\r\n-Mbeshtetese krahu para/pas\r\n-Navigations System: BMW Professional, navigator & satelite\r\n-TV\r\n-Kompjuter bordi\r\n-Indikator i temperatures jashtme\r\n-bagazhier me 6cd\r\n-Mund te lidhet dhe te degjoni muziken e Ipad ,Iphone, samsung etj ne sistemin e makines\r\n-telefon\r\n-dvd dhe usb 32gb (lexon cdo lloj formati audio video)\r\n-dvd me usb 32gb dhe me memory card (mpeg5) te kokat e sediljeve te perparme\r\n-sensor parkimi\r\n-kamera parkimi\r\n-drita me logo bmw kur hapen 4 dyert\r\n-Automatic AIR CONDITIONER\r\n-6 Airbaig\r\n-Dritare elektrike (x4)\r\n-Pasqyra elektrike & me ngrohje\r\n-me mbyllje sigurie per dyert e pasme per femijet\r\n-TPP (Theft Protection Packet)\r\n-Hapje/Mbyllje e xhamave me pult\r\n-disqe 17 alumini\r\n-sistemi DSC etj. per shfrytzimin e sistemit 4x4 te vetures\r\n-Fener Angel Eyes si te bmw e fundit\r\n\r\n-Taksa te paguara deri JANAR 2018 (nuk kan pesuar rritje sepse eshte nen 3000kubik)\r\n\r\n-Instaluar Paket POWER BOX -20% me pak konsum karburanti dhe deri 40% rritje fuqie makines, version i 2014\r\n\r\nSUPER MJET dhe me kaq shum opsione dhe ekstra, SHUME E VECANTE ne llojin e saj.\r\n\r\nAi qe e njeh kete seri bmw ,ja di vleren\r\n\r\nKembehet kryesisht me ndonje bmw seria 5 , ose X5 apo audi a6 sipas marreveshjeve apo dhe me ndonje makine tjeter\r\n\r\nCel: Eagle,Viber,Whatsapp : 0662696966
Pronari i Njoftimit
Emër Bmw
Eposta (Email) bmw_xdrive@outlook.com
Telefon
Celular 0662696966
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Pasqyra Elektrike Sensorë Parkimi
ABS Xhama Elektrik Navigator
Alarm AirBag për Shoferin Timon Hidraulik
Disqe Alumini AirBag për Pasagjerin Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Fenerë për Mjegull
Fenerë Xenon
Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 136 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.400 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,412 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,887,704 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790