GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW SERIA 7 FULL OPSSION Ndrysho/Fshi Makinën
BMW / 730
Numri i Njoftimit 65761
7.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 250000 km
Sa harxhon për 100 km 8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Pogradec
Sqarime SERIA 7. BMW 730.FULL OPSSION. MOTORR 3.0 DIEZEL.(2980) NUK E KAP TAKSA E LUXIT VITI 2004. KM ORIGJINALE. SALLON LEKURE NGJYRA E ZEZE SEDILJET ME NGROHJE DHE MEMORJE .DRITA KSENON. BAXHO XHAMI PERDE ORIGJINALE DISQE 18 ME GOMA 80% TE REJA. .NAVIGATOR -TV-TELEFON .DHE SHUM OPSIONE TE TJERA.TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA SI XHENERIKE DHE MOTORRIKE.MAKINA ESHT SHUM SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE . E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE . PER ME SHUME INFO:0676042112 . CMIMI I DISKUTUESHEM
Pronari i Njoftimit
Emër ai
Eposta (Email) aipog@yahoo.com
Telefon
Celular 0676042112
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Sensorë Parkimi
Alarm Mbyllje Me Pult Navigator
Me Xham nga Sipër Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Kolltukë me Ngrohje
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike Kasetofon
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Shpejtësi Konstante
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin Fenerë Xenon

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 159 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.400 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 16,423 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,887,715 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790