GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Citroen C4 Ndrysho Fshi
Citroën / C4


Numri i Njoftimit 65699
3.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 150000 km
Sa harxhon për 100 km 4 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Citroen C4 Coupe 1.6 diesel, viti 2007 prerje e re, 150 000 km te bera, nafte, kamio manuale, 5 marsha, konsum minimal 4.0 litra ne 100 km ne autostrade, 4.7 litra ne 100 km ne trafik te kombinuar dhe 6.0 litra ne 100 km ne trafik te renduar, vende per t'u ulur 5, xhamat elektrike, dritat xeno, feneret me drejtim automatik, antimjegull kristaline, Cruise Control, ESP, mbyllja qendrore automatike, pasqyrat me mbyllje elektrike, me kondicioner, dokumenta te paguara deri ne Dhjetor 2017, Freksioni dhe turbo te sapo bera te reja, vaji e filtra te sapo nderruara, Disqe alumini, Goma te reja, me 3 dyer, sedile lekure te zeza, ABS, 3 Airbag, Kaseton MP3, gjendje perfekte. Shitet per arsye mosperdorimi sepse perdorim nje makine me te vogel.
Pronari i Njoftimit
Emër Anisa
Eposta (Email) anisa.alimerko@gmail.com
Telefon
Celular 0697561209
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Alarm Mbyllje Me Pult Kasetofon
CD Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini Xhama Elektrik Fenerë Xenon
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 923 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 27,050 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,042,588 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790