GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Jeep / CompassNumri i Njoftimit 65249
8.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi km
Sa harxhon për 100 km 8.9 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 2.4
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet Jeep Compass Limited, Maj 2007 i sapo ardhur nga Zvicra, me dogane te paguar. Gjendja teknike dhe fizike e makines eshte perfekte.\\r\\nKa nje motorr 2.4 litra benzine, EURO 4, automatike & tiptronic, 4 X 4, liber sherbimesh qe verteton qe te gjitha nderhyrjet jane bere ne servisin e DaimlerChrysler. \\r\\nFull me opsione, ndermjet te cilave mund te vecojme sallon lekure, xhama te zinj, navy, radio CD me 6 CD changer, system audio me 6 bokse + woofer 160W, vend per ipod/cel, komanda ne timon, sedile me ngrohje, ESC, ABS, EBD, AC, sistem monitorimi I presionit te gomave, airbag, cruise control, xhama & pasqyra elektrike, fener mjegulle, disqe alumini, goma Pirelli 4 stinet (100%), serbatori 51 litra, 2 celesa origjinal me pult, ganxhe per rimorqim te cmonueshme me celes, sensor temperature per jashte…
Pronari i Njoftimit
Emër yes
Eposta (Email) yaesautoal@gmail.com
Telefon
Celular 0697366144
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Navigator
ABS Pasqyra Elektrike Timon Hidraulik
Alarm Xhama Elektrik Kolltukë me Ngrohje
CD Kolltukë (Sedilje) Elektrike Kasetofon
Disqe Alumini ESP Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin Katalizator
Kompjuter në Bord

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 86 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,663 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,199,150 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790