GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Shitet makina mitsubishi pajero Ndrysho Fshi
Mitsubishi / Pajero
Numri i Njoftimit 65092
5.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2000
Kilometrazhi 299000 km
Sa harxhon për 100 km 8li litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2800
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Me dy ngjyra
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Eshte ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike me dokumeta te rregullta per brenda dhe jasht vendit nderrohet dhe me makin foristrad me karroceri
Pronari i Njoftimit
Emër Leonard
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0696032044
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
ABS Xhama Elektrik Kasetofon
Alarm AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Me Xham nga Sipër AirBag për Pasagjerin
CD
Disqe Alumini
Me Libër Shërbimesh

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 196 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 26,290 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,933,875 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790