GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

BMW E 39 545i v8 benzinë gaz Ndrysho Fshi
BMW / 545
Numri i Njoftimit 64702
2.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 1997
Kilometrazhi 200 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 4.4
Kamio Automatike
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shitet BMW E 39 545i v8 në gjendje shumë të mirë me letra deri në fund të vitit në dhjetor shumë e bukur me disqe alumini brenda me navigator edhe me TV serdile lekure gjithashtu edhe me mobile tel. motori 4.4 benzinë v8 me impiant gazi cilësorë digitale ekonomike ecën shpejt gjithashtu makinës sa janë bere shërbime vaji filtra okazion 2500 euro I padiskutueshëm nxitoni.. numër kontakti +355682920171
Pronari i Njoftimit
Emër Bmw
Eposta (Email) selefijeselefije@gmail.com
Telefon
Celular 0682920171
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Sensorë Parkimi
Alarm Pasqyra Elektrike Navigator
CD Xhama Elektrik
Disqe Alumini Kolltukë (Sedilje) Elektrike
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 1067 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri
Viti
2000
Çmimi
2.100 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,330 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,338,044 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790