GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

opel zafira
Opel / Zafira
Numri i Njoftimit 64560
4.100 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 186321 km
Sa harxhon për 100 km 7 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime OPEL ZAFIRA VITI 2004\r\nE SAPOARDHUR NGA ZVICRA \r\nDHE SAPO TARGUAR \r\nMOTORR 2.2 BENZINE + GAZ (SEKUENCIAL)\r\nME CLIMA BIZONA , PILOT AUTOMATIKE\r\nXHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE \r\nKOMANDA NE TIMON\r\nMBYLLJE ME PULT (2 CELSA)\r\nME LIBER SHERBIMI DHE KM ORIGJINAL 183000\r\nIMPJANTI I GAZIT I RI ME 3 VJET GARANCI\r\nDHE I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI\r\nME TE GJITHA TE PAGUARA DERI 27/12/2017 PERFSHIRE TAKSA SIGURACION, KOLAUDIM\r\n6+1 TE SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI\r\nMOTORR EURO 4 EKOTEC ME ZINXHIR \r\nME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA\r\nSUPER EKONOMIKE 400 LEKE PER 100KM\r\nNE GJENDJE PERFEKTE\r\ntel 0686241581
Pronari i Njoftimit
Emër mario
Eposta (Email)
Telefon
Celular 0686241581
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (8) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Bllokim Motorri Timon Hidraulik
Alarm Sensor Shiu & Drite Kolltukë me Ngrohje
CD Mbyllje Me Pult Kasetofon
Disqe Alumini Pasqyra Elektrike Shpejtësi Konstante
Kompjuter në Bord Xhama Elektrik Fenerë për Mjegull
ESP Fenerë Xenon
AirBag për Shoferin Katalizator
AirBag për Pasagjerin

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 402 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
Blu
Viti
2002
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Fiat
Modeli
Doblo
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.700 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,872 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,522,512 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790