GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes benz C200 CDI
Mercedes-Benz / 200
Numri i Njoftimit 64311
1.900 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 205000 km
Sa harxhon për 100 km litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.1
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Argjend
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Papaguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime makina vjen ne tirane me targa provisore edhe pa dogane.cmimi eshte pa dogane
Pronari i Njoftimit
Emër Besmir
Eposta (Email) besmir.dore@gmail.com
Telefon 0693363949
Celular 0693363949
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Disqe Alumini Mbyllje Me Pult
Me Libër Shërbimesh Xhama Elektrik
Kompjuter në Bord ESP

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 3372 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,684 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,199,171 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790