GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

AUDI A6
Audi / A6
Numri i Njoftimit 64163
700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1996
Kilometrazhi 320000 km
Sa harxhon për 100 km 10- litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 6
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Has
Sqarime makina gjendet ne Kosove - Gjakove ,, letrat i ka te skaduara ne muajin gushte te 2015,,,, eshte e regjistruar ne emer te nje firme ne Rreshen , komplet dokumntacioni eshte ne menyre te rregullt i kryer .. e kom vozite 4 vite me autorizim , eshte ne gjendje perfekte kurgjo nuk i mungon as edhe nje gje ma e vogla si karoseri dhe motorr,,,,nuk eshte makine qe shitet per pjese apo skrap ,, vazhdimi i letrave kushton 600 euro ne qytetin e laqit kryhen krejt procedurat si perkthimi dhe regjistrimi pa asnje problem ....
Pronari i Njoftimit
Emër burim
Eposta (Email) bbgjk75@hotmail.com
Telefon 0685514165
Celular 0685514165
Postoje këtë makinë në Facebook

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin Katalizator

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 828 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 1,637 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,199,124 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790