GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

volvo v70 benzin gaz 2001 Ndrysho Fshi
Volvo / V70
Numri i Njoftimit 64057
5.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2001
Kilometrazhi 165.000 km
Sa harxhon për 100 km 7.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë / Gaz
Të dhëna Motorike 2.4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime volvo v70 2.4 BENZIN/GAZ..ne gjendje te perkryer,shum e paster brenda dhe jashte.kambio automatike,impjanti i gazit eshte LOVATO i markes italiane,me 2 vjet garanci,makina eshte blere ne gjermani ne daten 21.04.2016,.vetem 9 muaj perdorur ne tirane,perdorim familjar,te gjitha sherbimet i ka te kryera tek vol-al servis ne vore perball city park..nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi..bateria eshte e re,nderruar ne janar 2017,gomat i ka te reja te markes bridgestone dhe jane me garanci.kilometrat 165.000 origjinale te cilat mund ti vetifikoni ku te doni,cmimi 5200€uro +355692277007
Pronari i Njoftimit
Emër xhejnis
Eposta (Email) xhejnis.plasa@yahoo.com
Telefon
Celular 0692277007
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (10) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Kasetofon
Disqe Alumini Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Kolltukë (sedilje) Lëkure ESP Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Shoferin
Kompjuter në Bord AirBag për Pasagjerin

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 151 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 2,129 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,290,980 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790