GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Volvo S40, viti 1996
Volvo / S40
Numri i Njoftimit 64043
1.500 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 1996
Kilometrazhi 222180 km
Sa harxhon për 100 km 6.5 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu e Hapur Metalike
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Karburanti 2.0 benzine (shume e pershtatshme per impiant gazi)Dokumenta te rregullta per brenda dhe jashte vendit deri me qershor 2017. \\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nTapiceri dhe stopa te versionit Volvo S40 2002\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nKondicioner, ABS, SRS Airbag, etj.\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nGjendje shume e mire motorrike dhe xhenerike.\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nE gatshme per cdo lloj prove. \\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\n
Pronari i Njoftimit
Emër Astrit
Eposta (Email) boen.drive@yahoo.com
Telefon
Celular 0693940806
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS AirBag për Shoferin
CD AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 423 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 987 herë. Deri tani jemi shfletuar 127,214,607 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790