GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Toyota Corolla '03 2.0 D4D, 143.000 km, Pronar i dyte Ndrysho Fshi
Toyota / Corolla
Numri i Njoftimit 63820
4.200 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2003
Kilometrazhi 143.000 km
Sa harxhon për 100 km 5 l litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Blu
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Makina eshte blere ne italy me 0 km ne koncensionarin R.F Motor - Rovigo Italy dhe ne po te njejtin kocensionar eshte dorezuar. Ka librin mbi sherbimet e plota te kryera dhe kilometra origjinale. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Vaji dhe filtrat jane nderruar me pjese te blera ne angli. Shitet bashk me rripin e motorrin te blere ne angli.
Pronari i Njoftimit
Emër Igli
Eposta (Email) Igli.beti1@gmail.com
Telefon
Celular 0696881277
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Sensor Shiu & Drite Timon Hidraulik
Alarm Mbyllje Me Pult Kasetofon
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini AirBag për Shoferin Fenerë për Mjegull
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin
Kompjuter në Bord

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Ky njoftim është parë 516 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
3.300 Euro

Marka
KIA
Modeli
Carnival
Ngjyra
Gri
Viti
2005
Çmimi
2.300 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,707 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,884,234 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790