GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Peugeot 407 1.6HDI 2007 Ndrysho Fshi
Peugeot / 407
Numri i Njoftimit 63771
6.000 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 160000 km
Sa harxhon për 100 km 6 - litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.6
Kamio Manuale
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Okazion Peugeot 407 1.6 HDI Nafte --Makine Familjare--1 Pronar-- Makina ne gjendje perfekte fizike dhe xhenerike..160000 km origjinale me liber sherbimesh dhe fatura servisi tek Peugeot qe ne 2007-Vazhdim.. Disqe alumin 16" Goma Michelin 1,5 vite ne perdorim 80%. Te gjitha sherbimet e sapo kryera: Vaj e Filtra(ajeri..kondicioneri..vaj..nafte) SI DHE》 Kit freksion , Kavo Marshi , Ferrota , Alkol Frenash , etj etj ... Xhama elektrik , Perde Origjinale pjesa mbrapa , Sistem audio origjinal ..etj etj ..Letra te paguara deri ne Korrik 2017. I gatshem per cdo lloj prove CMIMI 6000 € CEL:0674833722
Pronari i Njoftimit
Emër Xhimi
Eposta (Email) Xhimikroi@gmail.com
Telefon
Celular 0674833722
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (7) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
CD Pasqyra Elektrike Fenerë për Mjegull
Disqe Alumini Xhama Elektrik Katalizator
Kompjuter në Bord ESP
AirBag për Shoferin
AirBag për Pasagjerin

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 328 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
RAV 4
Ngjyra
Blu
Viti
2007
Çmimi
8.800 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2001
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,643 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,884,170 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790