GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Citroen c1 , 64 km , automatik , 2008 , 1.0 benzine Ndrysho Fshi
Citroën / C1
Numri i Njoftimit 63414
4.800 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2008
Kilometrazhi 64.000 km
Sa harxhon për 100 km 4 l litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 1000
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Kuqe
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Durrës
Sqarime Kambio automatike tiptronic ( + , - ) 1.0 benzine Konsumi 4litra /100km 4 porta + bagazh Letrat dhe siguracioni te prera ne korrik Asnje aksident automobilistik 64.000 km origjinale te shenuara ne liber sherbimi Makine shume ekonomike , e pershtatshme per qytet per nga ana konsumit dhe shum praktike ne ngarje Sherbimet e sapo kryera , kandela te reja , bateri e re "Varta" e sapo nderruar. Taksimi vjetor vetem 2.300 leke ! Arsyeja e shitjes : Nevoja per makine me te madhe
Pronari i Njoftimit
Emër Citroen
Eposta (Email) sejdinixhulio@yahoo.it
Telefon
Celular 0698628416
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Xhama Elektrik Kasetofon
CD AirBag për Shoferin
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 396 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
416
Ngjyra
E Bardhë
Viti
2002
Çmimi
9.500 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Aygo
Ngjyra
Gri
Viti
2006
Çmimi
3.600 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
E Zezë
Viti
2002
Çmimi
1.950 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 14,732 herë. Deri tani jemi shfletuar 130,884,259 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790