GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

VW GOLF 2005 1.9 TDI Ndrysho Fshi
Volkswagen / Golf
Numri i Njoftimit 61427
6.500 Euro — I Padiskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 180000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 1.9
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Shes: VW Golf 5,\\r\\nMe targa AA\\r\\nViti i prodhimit : 2005\\r\\nModeli: Golf 5 Confort \\r\\nKm: 180000 /makina eshte e pajisur me liber sherbimesh\\r\\nKambio: Automatike/ 6 marshe\\r\\nKarburanti: Nafte 1.9/ Consumi 6 lt\\r\\nNgjyre: e gri, perle\\r\\nKondicioneri: Klima/ 2 zona\\r\\nInterior: Cope/Gri\\r\\nDisqe; Alumini\\r\\nOpsione: Pilot automatik/Kompjuter bordi/Pasqyra elektrike /Drita automatike/EPS/ABS\\r\\nMakina ka hyre perpare nje vitit ne shqiperi dhe eshte me targa dhe taksa te paguara deri ne 2017\\r\\n
Pronari i Njoftimit
Emër deja
Eposta (Email) deja9vu@gmail.com
Telefon
Celular 0692054899
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (6) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
ABS Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
Alarm Pasqyra Elektrike Kasetofon
CD Xhama Elektrik Shpejtësi Konstante
Disqe Alumini AirBag për Shoferin
Me Libër Shërbimesh AirBag për Pasagjerin
Kompjuter në Bord

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 2706 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.900 Euro

Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Ngjyra
Blu
Viti
2000
Çmimi
2.400 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
3.900 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 26,388 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,933,973 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790