GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Hyundai Santafe CRDI 2007 Ndrysho Fshi
Hyundai / Sante Fe
Numri i Njoftimit 60506
7.200 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 168000 km
Sa harxhon për 100 km 6 L litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 2.2
Kamio Manuale
Kondicioneri Manual
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Hyundai Santa Fe, CRDI 2.2. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe mekanike. Me sherbime te kryera tek Hyundai Dealer Albania. Dokumetacion perkates. Kilometra te kryera 168,000. Dokumentat e makines mbarojne ne 31.12.2017. Gomat e reja, vetem 5000 KM te kryera. Mund te me kontaktoni ne Tel, Viber ose Whatsapp. Ju falenderoj paraprakisht dhe shpresoj qe personi qe do e marri, ta perdori ashtu sic e kam perdorur une.
Pronari i Njoftimit
Emër Artan
Eposta (Email) tani_mezini2000@yahoo.com
Telefon
Celular 0694066311
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (11) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën
4 x 4 Mbyllje Me Pult Timon Hidraulik
ABS Xhama Elektrik
Alarm AirBag për Shoferin
CD AirBag për Pasagjerin
Disqe Alumini

Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 3711 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
A-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2006
Çmimi
4.900 Euro

Marka
Peugeot
Modeli
206
Ngjyra
Blu
Viti
2005
Çmimi
2.900 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Yaris
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
3.300 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
E Zezë
Viti
2005
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Audi
Modeli
Cabriolet
Ngjyra
Gri Metalike
Viti
2004
Çmimi
5.800 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 10,271 herë. Deri tani jemi shfletuar 129,974,060 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790