GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

AUDI A8 4.0 TDI Diesel
Audi / A8
Numri i Njoftimit 58111
5.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime AUDI A8 4.0 TDI Diesel , Viti Prodhimit 2004\r\nTe gjitha sherbimet e bera . Sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje + ftohje + fryrje + cfryrje . klima tronik me 2 zona kamio automatik tip-tronik baxha sensor parkimi para mbrapa origjinal drita kseno origjinale hapje mbyllje qendrore disqe alumini navigator tv dvd bagazhier me 6 cd origjinal . marsha ne timon komando ne timon pilot automatik kompjuter bordi . . Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm\r\nCmimi-5700 Euro I diskutueshem ose nderrohet.\r\nCel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi\r\n -069 45 77 877\r\nFacebook—Auto Metaj\r\n
Pronari i Njoftimit
Emër AUTO METAJ
Eposta (Email) klodian_metaj@gmail.com
Telefon 0666060999
Celular 0694577877
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Si bëhet pagesa në bankë?
Si paguhet detyrimi?
www.gjejmakina.com/blog
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 11634 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Fiat
Modeli
Doblo
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Kafe
Viti
2011
Çmimi
18.000 Euro

Marka
Toyota
Modeli
Avensis
Ngjyra
Gri
Viti
2004
Çmimi
4.800 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2000
Çmimi
3.000 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 17,243 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,534,883 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790