GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes-Benz ML350 BLUTEC Viti 2010
Mercedes-Benz / ML-Class
Numri i Njoftimit 57842
30.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2010
Kilometrazhi 126000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 3.5
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime Mercedes-Benz ML350 BLUTEC Viti 2010 , me 126.000 km , makina ka 5 muaj qe ka ardh nga Gjermania , shum pak e perdorur ktu , baxha xhami , klima tronik , 2 celesa origjinal , hapje mbyllje qendrore , komando ne timon , pedana anesore , sallon lekure , sedilje elektrike+ngrohje , navigator , cd player , bagazhier , tel , tv , dvd , xhama te zinj origjinal , marsha ne timon , kompjuter bordi , letra te gjitha te paguara deri ne Maj 2016, me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike..\r\nCmimi--33.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet\r\nCel --066 60 60 999-Viber-WhatsApp-Klodi\r\nCel-069 45 77 877\r\nFacebook-Auto Metaj
Pronari i Njoftimit
Emër AUTO METAJ
Eposta (Email) klodian_metaj@gmail.com
Telefon 0666060999
Celular 0694577877
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Smart Center
Certifikime Ndërkombëtare në Gjuhën Angleze & Informatikë
www.smartcenter.al/provime
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
A menduat se Ne ju krijuam kot ?!
Fakte të pa diskutueshme!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 5585 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Touran
Ngjyra
Vishnje
Viti
2003
Çmimi
5.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Galaxy
Ngjyra
Argjend
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Marka
Daihatsu
Modeli
YRV
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
2.600 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,120 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,503,585 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790