GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes-Benz E-400 Diesel ---LOOK EVO//
Mercedes-Benz / E-Class
Numri i Njoftimit 57841
9.700 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2004
Kilometrazhi 180000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 4
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Gri e Errët
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes-Benz E-400 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2004 LOOK EVO// baxha xhami hapje hapje mbyllje qendore disqe alumini AMG gomat e reja sallon lekure sedilje elektrike me komando ne dere sedilje me ngrohje+ftohje perde elektrike kamio automatic tiptronik cd player navigator komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie xhama pasqyra elektrike klima tronik me 2 zona xhama me hije drita kseno bi kseno sensor parkimi para mbrapa origjinal sediljet mbrapa elektrike xhama dopjo ..Letra te gjitha te paguara ..Te gjitha sherbimet e sapo bera …Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…\r\nCmimi---9700 Euro I diskutueshem ose nderrohet\r\nCel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi\r\n -069 45 77 877\r\nFacebook—Auto Metaj\r\n
Pronari i Njoftimit
Emër AUTO METAJ
Eposta (Email) klodian_metaj@gmail.com
Telefon 0666060999
Celular 0694577877
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Toka në Shitje
Toka në shitje me foto
www.gjejprona.com
Para se të blesh shtëpi kontakto me ne!
Me ne ju blini një shtëpi më të mirë
www.gjejprona.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Apartamente 2+1 në shitje!
Me foto dhe info e detajuar
www.gjejprona.com
Ky njoftim është parë 5083 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Touran
Ngjyra
Vishnje
Viti
2003
Çmimi
5.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Galaxy
Ngjyra
Argjend
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Marka
Daihatsu
Modeli
YRV
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
2.600 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,148 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,503,613 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790