GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

VW Phaeton 5.0 Diesel V10 TDI
Volkswagen / Phaeton
Numri i Njoftimit 57809
8.300 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2005
Kilometrazhi 180000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna Motorike 5
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra Jeshile
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Fier
Sqarime VW Phaeton 5.0 Diesel V10 TDI , viti 2005, full , , sallon lekure , sedilje me ngrohje ftohje me masazh elektrike me perthyerje sipas rruges , baxha , sensor parkimi , drita bi xeno , sediljet mbrapa elektrike + ngrohje+ftohje , tel mbrapa , komando ne timon , kompjuter bordi , pilot automatik , , klima bizonale me komando edhe nga mbrapa , larese fenerash , hapje bagazhit me buton , sapo jan ber te gjitha sherbimet ( faj filtra te sapo nderruara ).Ne gjendje super si nga ana motorrike dhe xhenerike..\r\nCmimi--8300 Euro i diskutueshem ose nderrohet\r\nCel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--Klodi\r\nCel--069 45 77 877\r\nFacebook--Auto Metaj\r\n
Pronari i Njoftimit
Emër AUTO METAJ
Eposta (Email) klodian_metaj@gmail.com
Telefon 0666060999
Celular 0694577877
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Si të kurseni karburantin!
Metoda praktike për kursimin e karburantit...
www.gjejmakina.com/blog
Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Apartamente 1+1 në shitje!
Çmime të diskutueshme
www.gjejprona.com
Po Zoti Egziston!
Faktet nga qielli dhe toka!
www.youtube.com
Ky njoftim është parë 4207 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Volkswagen
Modeli
Touran
Ngjyra
Vishnje
Viti
2003
Çmimi
5.000 Euro

Marka
Ford
Modeli
Galaxy
Ngjyra
Argjend
Viti
2006
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Citroën
Modeli
C2
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2005
Çmimi
2.000 Euro

Marka
Honda
Modeli
Civic
Ngjyra
Blu e Errët
Viti
2006
Çmimi
6.700 Euro

Marka
Daihatsu
Modeli
YRV
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
2.600 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,274 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,503,739 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790