GjejMakina.com

Markat e Makinave


Hyrje Tregtare

Mercedes-Benz S550---5.5 Benzin 4MATIC—LUNGO-LOOK 2012.
Mercedes-Benz / S-Class
Numri i Njoftimit 57803
28.000 Euro — I Diskutueshëm
Viti i Prodhimit 2007
Kilometrazhi 168000 km
Sa harxhon për 100 km 6 litra
Lloji i Karburantit Benzinë
Të dhëna Motorike 5
Kamio Automatike
Kondicioneri Automatik
Ngjyra E Zezë Perlë
Detyrime Importi (TVSH-Dogana) E Paguar
Qyteti ku Ndodhet Tiranë
Sqarime Mercedes-Benz S550---5.5 Benzin 4MATIC—LUNGO-LOOK 2012.\r\nViti Prodhimit Dhjetor 2007 me 168.000 km origjinale\r\nsallon lekure sedilje elektrike+ngrohje+ftohje+masazh+fryrje+cfryrje timon druri me ngrohje tavan xhami panoramic hapje mbyllje qedrore xhama sediljet mbrapa me levizje elektrike+ngrohje+ftohje 2 kamera parkimi para mbrapa frigorifer disqe alumini klima bizonale pasqyra me palosje me 2 zona tel tv navigator dvd edhe per pasagjeret mbrapa komando ne timon bagazhier komjuter bordi limtator shpejtesie drita kseno origjinale disqe alumini 4 gomat 100% te reja..Letra te gjitha te paguara …Model Amerikan LUNGO me LOOK 2012…FULL OPTIONS…Te gjitha sherbimet e bera I pajisur me liber servisi….Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte….FLM\r\nCmimi---28.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet\r\nCel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi\r\nCel-069 45 77 877\r\nFacebook---Auto Metaj\r\n
Pronari i Njoftimit
Emër AUTO METAJ
Eposta (Email) klodian_metaj@gmail.com
Telefon 0666060999
Celular 0694577877
Postoje këtë makinë në Facebook

Kjo makinë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të makinës

Kliko këtu për të printuar posterat(tabelën shitet) e makinës tuaj

Kliko këtu për të printuar njoftimin

Të Dhëna të Tjera për Makinën

Dyqane ne Shitje
Nga njerez qe duan te shesin!
www.gjejprona.com
Redi Shehu
Prindërit mes fëmijës dhe internetit
www.gazetastart.com
Përshtat fotot për GjejMakina!
Program shqip
www.gjejmakina.com
Smart Center
Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë
www.smartcenter.al
Ky njoftim është parë 7578 herë.

GjejMakina Shpejt

Marka:
Modeli:
Viti:
Çmimi:
Karburanti:
Kamio:
Qyteti:

Makina të Sponsorizuara

Marka
Daihatsu
Modeli
YRV
Ngjyra
Gri e Hapur Metalike
Viti
2002
Çmimi
2.600 Euro

Marka
Fiat
Modeli
Doblo
Ngjyra
Blu
Viti
2003
Çmimi
2.700 Euro

Marka
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Ngjyra
Blu
Viti
2004
Çmimi
8.000 Euro

Marka
Seat
Modeli
Leon
Ngjyra
Blu
Viti
2002
Çmimi
3.200 Euro

Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Ngjyra
E Zezë
Viti
2003
Çmimi
6.500 Euro

Reklama


Autoshkolla 'Edison'
Bënë Zbritje 5000 Lek
Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek
Telefono tani 0693444225
GjejMakina.com sot është shfletuar 4,115 herë. Deri tani jemi shfletuar 126,503,580 herë.
Faqja Kryesore | GjejMakina me Detaje | Shto Makinë | Kontakto

© 2007 — 2017 GjejMakina.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara. Postoje në Facebook
Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu në Rrugë të Kavajës) Pallati i Ri përball me Market 'SPAR' Celular:0676010111 Nga e Hëna -Shtunë 9:00 - 16:00 Telefon Fiks : (+355) 4 2269 790