GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (226)
 • Volkswagen (119)
 • Ford (97)
 • Opel (49)
 • BMW (36)
 • Renault (34)
 • Audi (34)
 • Peugeot (25)
 • Fiat (24)
 • Smart (13)
 • Nissan (12)
 • Land Rover (11)
 • Citroėn (10)
 • Seat (9)
 • Chrysler (9)
 • Toyota (9)
 • Mini (8)
 • Hyundai (7)
 • Jeep (5)
 • Mitsubishi (5)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Suzuki (5)
 • Lancia (4)
 • Jaguar (4)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Volvo (3)
 • Mazda (2)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Honda (1)
 • SsangYong (1)
 • MG (1)
 • Chevrolet (1)
 • Cadillac (1)
 • Hummer (1)
 • Daewoo (1)
 • Isuzu (1)
 • Lincoln (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregtare
  Mini Cooper S 1.6 Benzinė
   

  Numri i njoftimit
  18858
  7.500 - Euro - I diskutueshėm
  Viti i Prodhimit
  2004
  Kilometrazhi
  110000 km
  Sa harxhon per 100 km
  - litra
  Lloji i Karburantit
  Benzinė
  Tė dhėna motorike
  1.6
  Kamio
  Manuale
  Kondicioneri
  Manual
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Detyrime importi(TVSH-Dogana)
  E Paguar
  Qyteti ku ndodhet
  Tiranė
  Sqarime Nė ēmim janė tė pėrfshira dhe katėr goma shtesė sė bashku me disqet. Makina e modifikuar nga firma REMUS, kembehet edhe me makine tjeter
  Pronari i njoftimit
  Emėr
  Ervin
  Eposta(Email)
  Telefon
  Celular
  0692054170
  Postoje kėtė makinė nė Facebook

  Kliko këtu për të printuar posterat(tabelėn shitet) e makinës tuaj
  Kliko këtu për të printuar njoftimin
  Tė Dhėna tė Tjera pėr Makinėn
  ABS
  Alarm
  CD
  Disqe Alumini
  Kolltukė(sedilje) Lėkure
  Kompjuter Nė Bord
  Sensor Shiu & Drite
  Mbyllje Me Pult
  Pasqyra Elektrike
  Xhama Elektrik
  ESP
  AirBag Pėr Shoferin
  AirBag Pėr Pasagjerin
  Timon Hidraulik
  Fenerė pėr mjegull
   
  Toka nė Shitje
  Toka nė shitje me foto
  www.gjejprona.com
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Ky njoftim ėshtė parė 8428 herė.

  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Ēmimi(€) :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Renault
  Modeli
  Clio
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2003
  Ēmimi
  2.400 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.800 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Polo
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Smart
  Modeli
  ForTwo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Reklama
  31 Pėrdoruesa
  Adresa juaj IP : 54.82.122.194
  GjejMakina.com sot ėshtė shfletuar 15140 herė. Deri tani jemi shfletuar 90757089 herė.


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640