Tani blej një makinë më të mirë!

by on Korrik 28, 2008 / 20 937 lexime

Shpërndaje

Përshëndetje nga GjejMakina.com!

Në radhë të parë ju falenderoj për vizitimin e faqes tonë dhe leximin e këtij artikulli të shkurtër dhe e lus Zotin të jetë i dobishëm!

Është shumë e rëndësishme që kur të blini një makinë të keni informacion rreth tregut.

Në shekullin ku jetojmë platformat dixhitale të shitjeve të makinave në internet siç është edhe www.gjejmakina.com e ofrojnë një mundësi të tillë!

Psh:

Një zonjë duke diskutuar rreth makinave me një shoqe të saj meson se Renault/Scenic është makinë e mirë dhe shumë e përshtatshme për çmimin që ka.

Nga reklamat e ndryshme zonja ka mësuar rreth www.gjejmakina.com dhe futet aty për të parë tregun se sa dhe si janë çmimet.

Fillimi i kërkimit për blerje makine apo për shitje makine

Në pjesën GjejMakina Shpejt, zgjedh Markën Renaulut dhe modelin Scenic.

Më pas shtyp butonin GjejMakina Shpejt.

Dhe rezultati i kërkimit vjen si mëposhtë,Krahasimi i Makinave para se të blej apo shes makinë

Dhe ja rezultati i kërkuar! Marka dhe modeli i makinës që ne kërkuam ndodhen në të njëtin qytet në Durrës.

Por ka diçka të mirë që na pëlqen.

Një makinë e vitit 2000 është 9 500 Euro dhe

një makinë e vitit 2002 është 10 000 Euro.

Në këtë mënyrë ju kurseni dhe fitoni një makinë më të mirë me një çmim më të lirë.

Ju faleminderit për leximin.

Ju këshillojmë të lexoni artikullin tregëtarët e makinave të përdorura:

http://gjejmakina.com/blog/tregetaret-e-makinave-te-perdorura/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *