Përshtates i fotove për GjejMakina.com

by on Mars 1, 2010 / 15 626 lexime

Shpërndaje

Përshëndetje të gjithëve!

I falenderojmë të gjithë ata që i regjistrojnë makinat tek GjejMakina.com.
Është vënë re që për shkak të shpejtësisë të dobët të internetit nuk regjistrohen të gjitha fotot e makinës.

Një shkak tjetër është se aparatet fotografike per të marrë fotografi cilësore kanë madhësi skedari të madhe.
Për këtë arsye GjejMakina.com vë në dispozicion të klientëve të saj një program falas në shqip për përshtatjen e fotove në bazë të sistemit tonë.

Për ta marrë programin mjafton të klikoni këtu.

Programi është në gjuhën shqipe.

Pasi të klikoni sipër ruajeni programin në kompjuterin tuaj.

Pastaj hapeni programin dhe do të keni një pamje të tillë.

Pershates fotosh

Pershates fotosh

Pasi ta kesh hapur programin ke vetëm tre hapa:

1-Zgjidh direktorinë në pjesën 1.

2-Selekto fotot në pjesën 2 duke mbajtur shtypur butoni CTRL .

3-Kliko butoni në pjesën 3.(Pershtat për GjejMakina)

Tani mund të vazhdosh me regjistrimin e makinës.

Fotot i ke brenda direktorisë ku kanë qenë fotot në direktorinë Foto per GjejMakina.

Për çdo problem me programin kontaktoni me ne në numrat:

0682040640

0692040640

Ju faleminderit!

Comments

Eshte vertet shume e mire faqja juaj ne internet se i krijon njerezve shume lehtesira dhe eshte informacion i shpejte dhe i sakte. Ju faleminderit

prsh: dua te mar me shum inf se dua te shes dhe un nje makin a mund te me ndihmoj njeri rrespekte E/GRORI

faqe e mire,por i mungojne gjera specifike,psh,kriteret s’jane te plota dhe te rregullta, kur fut nje makine ne shitje ose kur kerkon per blerje,dhe i mungon opsioni per ta korrigjuar njoftimin tend,duhen te jene me te qarta dhe konfigurimi me i thjeshte dhe me i paraqiteshem.

Sikur te rritnit numrin e fototove nuk do ishte keq.Te ishte te pakten tek 10 foto x njoftim.

pershendetje,doja te pyesja se si mund te regjistrohem ne gjejmakina.com. kisha per te reklamuar fugonin tim..

Une futem dhe ne adresen Merrjep.al.Ajo ka makina shume reale jane te shtrejnta dhe me ulje cmimesh dhe mua kjo adrese me pelqen.Ju fansat e tjere Beni LIKE TE KJO ADRESE GJEJMAKINA.COM DHE MERRJEP.AL.JU FLM SHUME.

ore po un qe kam macbook system os. si vete puna? qe nuk installoj dot programet qe i perkasin windows microsoft. dhe e gjith kjo behet sepse nuk mund te ngarkoj photo me cilesi te mire??? athere blini me shum memory per server-in tuaj zoterinj. apo vetem doni qe tu paguajm tatimin kohor??? sikur nuk eshte mir kshu

SHitet 250 Turbo .. Disje AMG , Kondicioner, Letrat 1 vit te paguara, Fener Kseno .. etj Per me shum Telefononi ne 068 21 51 863 . Ose 068 40 26 445 .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *