GjejMakina.com tani eshte ne listen e kontakteve tuaj te celularit

by on Nëntor 17, 2009 / 2 984 lexime

Shpërndaje

celular dhe makineBlogu është një platformë ku njerëzit ndajnë shpejt dhe rregullisht shumë gjëra me njëri tjetrin.

Para disa ditësh duke kaluar rrugës pashë një makinë në shitje që isha i interesuar për ta blerë. E telefonoj personin dhe më thotë a jeni ju nga GjejMakina.com.

Edhe pse unë po e pyesja për vitin e prodhimit dhe cilindratën e makinës ai ma kthen me një pyetje që deri diku më kënaq.

GjejMakina.com edhe pse akoma nuk ka arritur aty ku duhet objektivat e saj. Kjo telefonatë është një tregues i mire.

Shitësit e makinave e kanë në telefonin e tyre numrin e GjejMakina.com sepse është një numër që u duhet. Besoj se ai që të mban numrin në telefon e vlerëson. Ne i falenderojmë të gjithë ata klient që na vlersojnë. Dhe shpresojmë të na vlersojnë edhe të tjerë pas tyre.

Të tregohem i hapur edhe ne të stafit të GjejMakina i regjistrojmë numrat e klientëve në telefonat tanë. Ky është një tregues që klienti të trajton ashtu si e trajton ti atë. Ne mundohemi me maksimumin tonë të jemi pranë klientit dhe ti ofrojmë një shërbim që ia ofrojnë kompanitë ndërkombëtare.

celular dhe makine 1

Do të ishim të kënaqur të dëgjonim komentin tuaj në këtë çështje. Nuk e dimë jemi në telefonin tuaj apo jo?

Ju faleminderit për leximin.

Comments

u gezova qe e gjeta sonte kete faqe.me te vertet qe kompania juaj paska ber nje investim te vyer per ju dhe per te gjith te interesuarit.une jam i punesuar ne shtet,por punen e kam larg,dhe kuptohet se nuk jane mundesit ekonomike qe te blej direkt makin te re,apo te shtrenjte,prandaj kerkoj nje makin te lire dhe ekonomike per pune,jo per qejf,faleminderit per mirkuptimin.cdo nate do jem ne kontakt me faqen tuaj,ju uroj pune te mbare,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *