GjejMakina.com dhe GjejMakina Shpejt 2

by on Tetor 15, 2009 / 5 484 lexime

Shpërndaje

GjejMakina.com është tregu i parë profesional elektronik në Shqipëri. Duke qënë i tillë ka shumë pjesë që përdoren shumë pak ose nuk dihet si përdoren mire.

GjejMakina.com ka për qëllim t’i kursejë kohën shqiptarëve sepse është prej gjërave të tyre me vlerë. Mund të duket si pak filozofike apo teorike por ne realitet fotografimi i makinave, takimet, regjistrimet janë proçese të punës tonë që duan kohë të caktuar.  Dhe si fryt i kësaj pune është që  ju  shikoni një makinë që mund të ndodhet kilometra larg jush, në kohë sekondash. Përveç kësaj brenda GjejMakina ka opsione që ju  kursejnë përsëri kohën. Një prej tyre është GjejMakina Shpejt.
Ajo funksion si mëposhtë:
Ju keni disa fusha që mund t’i zgjidhni ose ti lini bosh. Në rast se i lini bosht atëherë do të shfaqen të gjitha. Psh nëse Qytetin e lini bosh dmth që do të shfaqen makina nga të gjitha qytetet.

Pjesa e vitit shkruhet me dorë duke shruar vitin me katër shifra psh: 1999

Nuk jep rezultat nëse e shkruan 99.

Pjesa e sqarimit është nga më të veçantat sepse mjafton të shkruani diçka shkurt rreth makinës psh C220 dhe ju dalin të gjitha makinat sipas këtij kriteri.

Më poshtë keni një video ilustuese.

Nëse keni ndonjë pyetje apo mendim mund ta shkruani tek komentet.

Ju faleminderit!

Comments

si mund te blej makine ne itali meqe jane pak me lire se ne shqipri dhe nqs esht e mundur proceduren e duhur per ta kaluar ne shqipri pa probleme,dmth ligjore.ju faleminderit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *