4 vjet sukses të GjejMakina.com

by on Nëntor 30, 2011 / 10 787 lexime

Shpërndaje

Hello world!

Comments

Pyetje:

Une kam nje furgo (van) te tipit dodge ram 1500 te vitit 2001 te cilen pperpiqem ta shes por s’kamm patur sukkses makina ka 71200 miles (100 mije kilometra) dhe eshte ne gjendje shume te re ajo ka dy air condnitonnere automatike perpara dhe mmbrapa ka 15 inces flat t.v. me dvd recorder ka dy radio pasqyra elektrike hapet me pult eshte 7 vendesh me sedilje lekure divani i fundit behet krevat dopjo me elektrik tavani i saje eshte me drita si night club problemmi i saj eshte se ka motorin e madh. Mendoni se mund te gjeni nje bleres per kete makine- tlefoni im eshte 0686363672 pres nje email ju lutem cen tabaku

ve re qe jeni nje faqe serioze dhe mjaft e klikuar prandaj zgjodha te ve ne shitje makinen time ne kete faqe jam i bindur qe kam bere zgjedhjen e duhur.Paci sa me shume vizitore.

Sikur te hiqnit kerkesen per numrin e targes nuk do ishte keq per tek formulari qe plotesoet kur publikon nje njoftim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *